nMX | Maszyna blistrowa z płytową stacją zgrzewania do szybkiego pakowania blistrów

Schemat działania

Opis maszyny

Blistrownica z konstrukcją balkonową w obszarze podawania produktu. Małe gabaryty oraz łatwość użytkowania to jedne z wielu cech wyróżniających maszyny blistrowe CAM.
Dzięki ponad 70 letniemu doświadczeniu CAM, blistrzarka nMX została zaprojektowana tak, aby umożliwić szybką i nieskomplikowaną zmianę formatu. Blistrownica nMX dzieli swoje zasady działania z innymi maszynami blistrowymi CAM, umożliwiając zamienność części formatowych z niektórymi starszymi modelami.

Oddzielenie elementów mechanicznych od części mających kontakt z produktem, umożliwiają łatwe czyszczenie maszyny.

Maszyna blistrowa nMX może obsługiwać szeroką gamę materiałów formowanych, takich jak: PVC, PVC-PVDC, PVC-PE-PVDC, ACLAR, PETG, ALLI-PE, ALU-PP oraz materiały pokrywające, takie jak: ALUMINIUM, ALUMINIUM-PAPIER , ALUMINIUM-PAPIER-MYLAR, ALUMINIUM-PE, POLIPROPYLEN.

Możliwość zastosowania pełnego zakresu dostępnych podajników, pozwala na konfekcjonowanie produktów takie jak twarde lub miękkie kapsułki żelatynowe, okrągłe i owalne drażetki oraz powlekane lub niepowlekane tabletki o dowolnym kształcie.

Maszyna blistrowa nMX jest wyposażona w system mocowania materiału formowanego dla rolek o średnicy do 600 mm, napędzany silnikiem elektrycznym.
Blistrownica nMX jest również dostępna w wersji do pakowania w blistry strzykawek, ampułek oraz fiolek, która różni się od innych wersji mechanicznym posuwem folii, stacją wykrawania umieszczoną w tej samej płaszczyźnie, oraz możliwością zastosowania dodatkowego stanowiska zgrzewającego do tacek z otwieraniem wieczka.

Solidna konstrukcja i niezawodność mechaniczna maszyny blistrowej nMX sprawia, że spełnia wymagania największych producentów farmaceutycznych na całym świecie i pozwala na maksymalizację wydajności procesu produkcyjnego.

Produkty

layout

zakres formatowy maszyny