K0 | bardzo szybka kartoniarka pozioma o ruchu ciągłym

Schemat działania

Opis maszyny

Kartoniarka model K0 została zaprojektowana tak, aby zagwarantować prędkość produkcji nawet do 800 kartonów na minutę. Oddzielenie części mechanicznej od strefy pakowania ułatwia czyszczenie i kontrolę maszyny przy zmianie partii.

System pobierania i rozkładania kartoników z 5-częściową głowicą obrotową o ruchu ciągłym, napędzaną przez krzywki o zamkniętym profilu pozwala pracować przy prędkości zerowej.
Umożliwia wstępne i całkowite przełamanie kartonów w czasie dłuższym niż cykl maszyny.

Każda część systemu rozkładania kartoników składa się z dwóch ramion z przyssawkami, które ciągnąc sąsiednie powierzchnie kartonu, gwarantując pewne otwarcie, niezależnie od używanej gramatury kartonu, a nawet w przypadku kartoników o przekroju kwadratowym.

Opatentowany przez CAM, system przenoszenia produktu jest napędzany przez dwa współosiowe koła koronowe, wraz z bębnem środkowym, na którym przenoszony jest kartonik. System ten zapewnia doskonałe wyrównanie kartonika i produktu.
Pełna kontrola nad wprowadzeniem produktu jest gwarantowana dzięki jednoczesnemu podejściu kasetki do kartonu. System zamykania umożliwia także zamykanie kartoników zatrzaskowych.

Jak wszystkie maszyny CAM, również model K0 jest wyposażony w opatentowany system zmiany formatu Mechanical Memory®, umożliwiający nawet niewykwalifikowanemu personelowi bezpieczne i szybkie przeprowadzanie operacji zmiany formatu.

Produkty

layout

zakres formatowy maszyny