Szanowni Państwo,

 

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „GDPR”, „Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

 

Dążymy do zapewnienia jak najlepszej ochrony danych osobowych, które nam Państwo przekazują. Zależy nam również, aby informacje dotyczące sposobu, w jaki je wykorzystujemy i przetwarzamy były dla Państwa przejrzyste. Dlatego też wprowadzamy nową politykę prywatności, która spełnia oba te założenia, a jednocześnie realizuje wymogi RODO.

Dokładamy wszelkich starań, aby w pełni przestrzegać nowych przepisów i jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie co do prawidłowości naszych działań.

 

Zachęcamy do zapoznania się również z załączoną do tego maila  informacją, w której wskazujemy, w jaki sposób podane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane. Informacja ta jest dostępna tutaj.

 

Chcemy podkreślić, że warunki świadczenia usług nie ulegają zasadniczym zmianom. W związku z tym nie jest konieczne podejmowanie przez Państwa jakichkolwiek działań w tej sprawie.

 

Pozdrawiamy,

Campak Poland