SM80 | szybka pozioma kartoniarka zbiorcza

Schemat działania

Opis maszyny

Maszyna kartoniarka zbiorcza SM80 to jedna z najbardziej niezawodnych maszyn wykorzystywanych w liniach produkcyjnych. Maszyna została opracowana zgodnie z założeniami grupy CAM, takimi jak niezawodność, wszechstronne i skomplikowane zastosowania, łatwość dostępu i wysokie standardy wytrzymałości. SM80 to szybka kartoniarka zbiorcza pozioma.
Maszyna SM80, składająca się z trzech oddzielnych modułów: podawania i sortowania produktów, rozkładania kartonów i zamykania kartonów, gwarantuje pełną kontrolę i łatwe czyszczenie.
Pobieranie i kształtowanie kartonów wykonywane jest przez ruch mechaniczny ramion z przyssawkami. Produkty są akumulowane, układane w warstwy i wkładane przez specjalny ustnik do kartonu zbiorczego. Następnie wypełniony karton jest odkładany przez mechaniczne ramię i zamykany. Zamykanie kartonów można wykonać taśmą klejącą, wilgotnym papierem typu kraft bądź nałożeniem kleju topliwego lub zimnego. Kartoniarka zbiorcza SM80 może być wyposażona w dodatkowe opcje takie jak magazyn na dłuższe kartony, automatyczne pobieranie kartonów bezpośrednio z palety, urządzenie do znakowania taśmą zakładkową na całej powierzchni, znakowanie kartonów, aplikator etykiet, drukowanie etykiet itp.

layout

zakres formatowy maszyny