PMM | kartoniarka pozioma o ruchu taktowym

Schemat działania

Opis maszyny

To, co pozwoliło kartoniarce poziomej PMM o ruchu taktowym stać się znaczącym urządzeniem w sektorze opakowań, to sprawdzone rozwiązania techniczne i mechaniczne, które sprawiły, że kartoniarki CAM stały się wyborem tysięcy użytkowników na całym świecie, ze względu na ich niezawodność i elastyczność.
Rozkładanie kartonika za pomocą przegubowego podwójnego noża wsuwanego do środka kartonika, wykonującego wstępne przegięcie, pozwala na użycie tektury o niskiej gramaturze oraz obsługiwanie formatów o przekroju kwadratowym lub kartoników o gorszej jakości. Prawidłowe wprowadzanie produktu (nawet w przypadku produktów o nieregularnych kształtach / wymiarach) gwarantuje wykorzystanie ruchomego ustnika wchodzącego do kartonika, pozwala uniknąć niekontrolowanego wysunięcia się produktu poza kartonik. Produkty są również zabezpieczone przed wysunięciem się z kartonika dzięki działaniu sprężynowych zapadni, które automatycznie zamykają się podczas ruchu powrotnego popychacza. Zastosowanie krzywek utwardzanych powierzchniowo gwarantuje niezawodność pracy wszystkich podzespołów maszyny w wydłużonym okresie czasu.
Szczególną uwagę zwrócono na łatwe czyszczenie maszyny poniżej obszaru transportu kartoników, gdzie ewentualne pozostałości produktu lub materiału opakowaniowego są przenoszone do łatwo dostępnych miejsc zbiórki. Kartoniarka PMM może być wyposażona w pełną gamę systemów podawania produktów i systemów dodatkowych, takich jak: numerator, podajniki ulotek i broszur, urządzenia kontrolne i wyrzutniki itp. Jak we wszystkich maszynach CAM, maszyna PMM jest również wyposażona w system Mechanical Memory®, przekształcając całkowitą zmianę formatu w serię szybkich i wstępnie ustawionych operacji, które mogą być wykonywane przez niewykwalifikowany personel, umożliwiając natychmiastowe wznowienie produkcji bez konieczności dostrajania urządzenia.

Produkty

layout

zakres formatowy maszyny