PG | kartoniarka pozioma o ruchu taktowym do większych produktów

Schemat działania

Opis maszyny

Kartoniarka PG to doskonałe urządzenie do poziomego pakowania produktów w kartoniki o dużych rozmiarach.
Zastosowanie konstrukcji balkonowej pozwala na oddzielenie części napędowych od obszarów obsługi produktu/kartonu, a w rezultacie swobodę w wykonywaniu czynności konserwacyjnych oraz przede wszystkim pomaga w utrzymaniu czystości zgodnie z normami GMP.

Rozkładanie kartonika zrealizowano od wewnątrz za pomocą systemu podwójnego noża, powoduje wstępne jego przełamanie co pozwala na użycie kartonu o niskiej gramaturze a także pracę z kartonikami o przekroju kwadratowym z klejeniem.
Perfekcyjne wprowadzenie produktu (nawet w przypadku produktów o nieregularnym kształcie / wymiarach) zapewnione jest przez użycie ruchomego ustnika który zabezpiecza produkty również przed wypadaniem z kartonu dzięki działaniu zapadni zamykających się podczas wycofywania popychacza.

Kartoniarka PG może być wyposażona w pełną gamę systemów podawania produktów i dodatkowych jednostek, takich jak: numeratory, podajniki ulotek i książeczek, urządzenia kontrolne i wyrzutnik itp. Jak we wszystkich maszynach CAM, również PG jest wyposażona w system Mechanical Memory ® ’, zamieniając zmianę formatu w serię szybkich i wstępnie ustawionych pozycji, które mogą być wykonywane przez niewykwalifikowany personel w mniej niż 10 minut, eliminując potrzebę precyzyjnej regulacji.

Produkty

layout

zakres formatowy maszyny