AVC | kartoniarka pionowa o ruchu ciągłym

Schemat działania

Opis maszyny

Pionowa kartoniarka AVC o ruchu ciągłym została zaprojektowana przez CAM, aby spełnić wymagania dotyczące pakowania przy średniej i dużej prędkości produktów, dla których odpowiednie ułożenie w kartoniku i końcowa prezentacja nie mogą być zagwarantowane przez pozycjonowanie poziome.
Wszystkie ruchy są kontrolowane przez krzywki o zamkniętym profilu, które zostały poddane obróbce utwardzania powierzchni. Ta cecha, wraz z wytrzymałą konstrukcją, ogranicza czynności konserwacyjne i gwarantuje długą żywotność maszyny.
Pobieranie i wstępne kształtowanie kartoników przebiega przy użyciu dwóch ramion przyssawek, które ciągnąc zewnętrznie za dwie sąsiednie powierzchnie kartonika, gwarantują pewne otwarcie, niezależnie od używanej gramatury kartonika, oraz w przypadku wykorzystywania formatów o przekroju kwadratowym.
Szeroka gama dostępnych podajników produktów obejmuje wszystkie możliwe wymagania rynku dotyczące pakowania choć jest szczególnie odpowiednia do butelek i słoików.
Maszyna jest ponadto wyposażona w zmotoryzowany magazynek kartoników o dużej wytrzymałości.
Kartoniarka pionowa AVC jest jedną z maszyn CAM, która wyposażona jest w system Mechanical Memory®, przekształcający całkowitą zmianę rozmiaru w serię szybkich i wstępnie ustawionych operacji, które mogą być wykonane przez niewykwalifikowany personel w krótkim czasie.

Produkty

layout

zakres formatowy maszyny