AV | uniwersalna kartoniarka pionowa o ruchu taktowym

Schemat działania

Opis maszyny

Pionowa kartoniarka taktowa model AV, jest niezwykle kompaktowa i uniwersalna. Maszyna tania, gwarantująca wysoką wydajność w połączeniu z prostotą obsługi i utrzymania.
Uniwersalna pionowa kartoniarka taktowa AV pozwala na konfekcjonowanie szerokiej gamy produktów farmaceutycznych i kosmetycznych takich jak butelki, słoiczki, tubki, blistry i inne w kartoniki.
Pobieranie i formowanie kartoników odbywa się za pomocą ruchomego noża, który wprowadzany jest do wnętrza kartonika, kształtuje go, a następnie wkłada między zęby prowadzące.
Operacje pobierania kartoników z magazynku, otwierania i zamykania kartoników, numerowanie i podawanie ulotek maszyna wykonuje w sposób automatyczny, natomiast podawanie produktów do kartoników odbywa się w sposób ręczny przez operatorów (możliwość ustawienia 2-3 osób). Duża przestrzeń dostępna w obszarze podawania produktu pozwala na pracę więcej niż jednej osoby w przypadku ręcznego podawania.
Możliwe wyposażenie urządzenia w podajnik ulotek, numerator, dodatkowy podajnik automatyczny do wybranych rodzajów produktów oraz kółka ułatwiające przemieszczanie maszyny.
Dzięki swojej prostocie w obsłudze jak i konserwacji, maszyna AV doskonale sprawdza się do małych i średnich serii produkcyjnych. Szeroki standardowy zakres formatowy kartoników, które mogą być konfekcjonowane na maszynie, niezawodność oraz szybkie i łatwe przezbrojenie sprawiają, że kartoniarka pionowa AV cieszy się dużą popularnością i doskonałymi opiniami wśród naszych klientów w Polsce i na świecie.

Produkty

layout

zakres formatowy maszyny